www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zápasy MMA opět v Příbrami

2019-10-08 08:57:13 | Vít Rosenbaum ©

Šedesátý turnaj organizace GCF pod názvem GCF 50: CAGE FIGHT PŘÍBRAM uvidí diváci v příbramské sportovní hale v sobotu 12.října od 18.00 hod. Nejstarší česká MMA organizace, která pro světové MMA vychovala šampiona japonské organizace Rizzin Jiřího Procházku nebo UFC bojovnici Lucii Pudilovou, se po třech letech vrací do Příbrami.

Foto

Z minulých ročníků Večerů bojových sportů v Příbrami.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Jak je u organizace Gladiator Championship Fighting (GCF) zvykem, k vidění budou zápasy jak českých nadějí, tak se fanoušci mohou těšit i na známá jména české scény Ondřeje Skalníka, Miroslava Vacka, Ondřeje Petráška a na veterány toho sportu Bohumila Lungrika a domácího Ladislava Žáka.

Z příbramských bojovníků se v zápasech dále ještě představí z Pankration gymu Jan Havelka, Jan Mašek, Jakub Šindelář, Jiří Holeček a Matěj Skalický.

Během večera proběhne celkem jedenáct zápasů dle pravidel MMA. Přímý přenos poběží na Nova Sport 2 a vstupenky jsou v prodeji na https://www.ticketlive.cz/cs/event/gcf-50-cage-fight-pribram-2019.

Dopoledne a odpoledne bude patřit amatérské lize Českého svazu MMA, která proběhne ve spoluprací s místním gymem Pankration a kde budou taktéž bojovat bojovníci tohoto gymu. Vstupné na ligu je zdarma a začátek je v 10.00 hodin.


Vít Rosenbaum ©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka