www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Vítězi krajského kola soutěže Zlatý erb 2019 jsou Nymburk, Hýskov a Liteň

2019-02-08 08:21:55 | Středočeský kraj, H. Frintová a B. Tlučhořová ©

Ceny vítězům 21.  ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2019 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly předány na slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Středočeského kraje. Vítězem v kategorii městských webových stránek je Nymburk, mezi obcemi uspěl Hýskov a nejlepší elektronickou službu, s jejíž pomocí lze hlásit různé závady, nabízí Liteň.

Foto

(Stránky města Nymburk)

Za Středočeský kraj se slavnostního ceremoniálu zúčastnili Martin Herman, radní pro oblast investic a veřejných zakázek, Martin Draxler (oba ANO 2011), radní pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu a sportu a za Krajský úřad Středočeského kraje i JUDr. Jiří Holub, ředitel krajského úřadu. „V loňském roce byli zástupci Středočeského kraje velmi úspěšní, na prvním místě v celostátním kole v kategorii nejlepší webové stránky měst se umístil Benešov, Kolín pak obsadil první místo v kategorii Smart city a elektronické služby. Všem vítězům letošního krajského kola blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v celostátním finále,“ uvedl při vyhlašování výsledků krajského kola soutěže Martin Herman, radní pro oblast investic a veřejných zakázek.

„Jednou z novinek letošního ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb byla možnost zjednodušené varianty hodnocení. Vzhledem k tomu, že zjednodušená varianta hodnocení v krajském kole může znevýhodnit postupující do celostátního kola, kde se hodnotí podle definovaných náročných kritérií, rozhodli jsme se pro hodnocení podle centrálních podrobných kritérií. Hodnocení v této původní variantě je pro hodnotící komisi mnohem náročnější, ale postupujícím účastníkům soutěže dává větší šanci na úspěšné umístění v celostátním kole i lepší zpětnou vazbu pro zlepšení jejich webových stánek,“ upřesnil během slavnostního ceremoniálu radní pro oblast regionálního rozvoje Martin Draxler.

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA SOUTĚŽE ZLATÝ ERB 2019

Nejlepší webové stránky města:
1. Nymburk www.mesto-nymburk.cz
2. Slaný www.meuslany.cz
3. Neratovice www.neratovice.cz

Nejlepší webová stránka obce:
1. Hýskov www.obechyskov.cz
2. Vysoký Chlumec www.vysoky-chlumec.cz
3. Drahelčice www.drahelcice-obec.cz

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba:
1. Liteň – hlášení závad https://hlaseni.tmapy.cz/#531456
2. Hlásná Třebaň - Chytrý systém evidence odpadů Econit http://chytreodpady.cz
3. Dlouhá Lhota - SMS rozhlas http://www.dlouhalhota.cz/e-sluzby/sms-rozhlas/

Dvacátého prvního ročníku soutěže Zlatý erb se aktivně účastnily obce a města z celé ČR. Celkově se letos opět zapojilo všech 14 krajů České republiky. Do celostátního kola postupují ze Středočeského kraje Nymburk, Hýskov a Liteň.

Vítězové celostátního kola soutěže budou slavnostně vyhlášeni na konferenci ISSS 1. dubna 2019 v Hradci Králové. Aktuální informace o soutěži Zlatý erb najdete na www.zlatyerb.cz.


Středočeský kraj, H. Frintová a B. Tlučhořová ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka