www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

V Příbrami budou veřejnosti přístupná dvě školní hřiště

2021-06-30 08:21:33 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

V termínu od 1. července do 31. srpna bude moci veřejnost využívat ke sportu dvě školní hřiště. Hřiště budou otevřena denně od 8 do 20 hodin.

Foto

Školní hřiště u ZŠ Jiráskovy sady
(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Pohyb a sport jsou nedílnou součástí našich životů. K otázce sportování město Příbram přistupuje velmi svědomitě, pořádá se řada sportovních akcí, v běhu je několik projektů, mezi něž patří také zkvalitňování podmínek pro sport. V době letních prázdnin jsou již několik let zpřístupňována některá školní hřiště, stejně tomu bude letos.

„V letošním roce bude v průběhu nadcházejících prázdnin veřejnosti zpřístupněno školní hřiště u Základní školy Bratří Čapků a školní hřiště u Základní školy Jiráskovy sady. Po zkušenostech z minulých let chci požádat sportující veřejnost o dodržování pravidel a především pořádku na těchto sportovištích,“ uvedla místostarostka Zorka Brožíková a dodala, že ve městě je již nyní upraveno několik sportovních plácků, které je možné aktivně využívat.

Zmíněná školní hřiště budou osazena informační tabulí s provozním řádem a kontakty, na které je možné se v případě nouze obrátit. Odemykání a zamykání areálu zajistí strážníci městské policie, kteří budou v době prázdnin na těchto sportovištích vykonávat zvýšený dohled. Obě sportoviště budou vybavena mobilními WC a odpadkovými koši.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka