www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Timbersports a Martin Komárek opět v Příbrami

2019-05-07 09:01:41 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Letní kino Příbram v neděli 12. května ovládnou siláci se sekerami a pilami. Šestnáctka z nejlepších českých sportovních dřevorubců se představí při akci STIHL TIMBERSPORTS, která se koná v našem městě podruhé.

Foto

Timbersports a Martin Komárek opět v Příbrami (foto z minulého roku).
(Zdroj foto: Město Příbram)

Tentokrát nepůjde pouze o exhibici, ale přímo o kvalifikační závod CZECH CUP Příbram v STIHL TIMBERSPORTS® CZECH SERIES. Sportovní dřevorubci se v Příbrami utkají o postup na mistrovství republiky. Soutěžit se bude celkem ve čtyřech disciplínách, a to přesekávání ležící klády – Underhad chop, přesekávání stojící klády – Standing chop, řezání motorovou pilou Stock saw a řezání ruční pilou Single Buck.

Mezi přítomnými bude také vicemistr světa a čtyřnásobný mistr Evropy Martin Komárek, který vystoupí v exhibičních disciplínách. Při jeho exhibici se můžeme těšit na sekání ve výšce – Springboard nebo Hot Saw, což je řezání s pilou o výkonu 70 koní.

„S panem Komárkem jsem měl tu čest se osobně setkat a musím uznat, že ten chlapík má opravdu páru. Zároveň mu nechybí smysl pro humor a zápal pro věc. Návštěvníci akce se tak mají určitě na co těšit. Jsem rád, že jsme prostřednictvím naší organizace schopni jednat a spolupracovat s takto zajímavými lidmi a osobně se na akci velmi těším,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Nedělní akce začíná ve 13.30 hodin. Připraven je mimo jiné také bohatý doprovodný program, soutěže a na závěr autogramiáda.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka