www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Téměř sedm set opilých či zfetovaných řidičů

2021-01-04 10:04:58 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Na Nový rok zjistili policisté u tří motoristů, že usedli za volant, přestože mají platný zákaz řízení. Krátce po poledni zastavila hlídka v Příbrami 43letého řidiče, který nesmí řídit až do října letošního roku. Navíc se ukázalo, že je pod vlivem pervitinu.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Asi o čtyři hodiny později kontrolovali policisté u obce Horčápsko 39letou ženu, která odmítla jak test na přítomnost drog, tak i na přítomnost alkoholu v dechu. Zákaz řízení má platný ještě na rok a půl.

Dále příslušníci policie zjistili u 39letého šoféra zastaveného u Tochovic, že má vyslovený zákaz do července tohoto roku. Test na přítomnost omamných a psychotropních látek také odmítl.

V odpoledních hodinách řídil pod vlivem drog 34letý motorista, policisté ho kontrolovali ve Zdabořské ulici v Příbrami. Provedený test byl u něj pozitivní na THC.

Během loňského roku odhalily hlídky na Příbramsku 691 řidičů, že jeli pod vlivem omamných látek. Z uvedeného počtu bylo 157 šoférů ovlivněno drogami a 273 motoristů se svým jednáním dopustilo trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka