www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

SZM Příbram zve na dřevorubeckou show s bohatým doprovodným programem a večerní tancovačkou

2021-08-18 08:49:57 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

V pondělí 30. srpna od 15:00 se v Areálu Nový rybník uskuteční soutěž STIHL Timbersports®, závod Czech Cup 2021. Přípraven je také tematický doprovodný program. Po závodu bude akce pokračovat navazující taneční zábavou v country stylu.

Foto

Zdroj foto město Příbram)

Akce se koná ve spolupráci se Sportovním zařízením města Příbram pravidelně od roku 2018. V Areálu Nový rybník bude opět po roce připravena stage a zázemí pro samotný závod, kdy diváci budou moci sladovat opravdové siláky v akci. Chystá se také bohatý doprovodný program. „Součástí doprovodného programu bude například Rodeo býk, pro děti zase možnost jízdy na poníkovi,“ říká ředitel SZM Jan Slaba.

Akce se zúčastní i několikanásobný mistr Evropy Martin Komárek, který kromě samotné účasti v závodu předvede také exhibiční vystoupení, kdy ukáže divákům disciplíny, jako je sekání ve výšce Springboard nebo disciplína Hot Saw - řezání s pilou o výkonu 70 koní.

Soutěžit se bude celkem ve čtyřech disciplínách, a to přesekávání ležící klády - Underhad chop, přesekávání stojící klády - Standing chop, řezání motorovou pilou Stock saw a řezání ruční pilou Single Buck. K vidění budou souboje těch nejlepších českých dřevorubců.

„Tradicí spjatou s touto akcí je malování na dřevěné kotouče, které i letos zajistí Centrum sociálních a zdravotních služeb Příbram. Kromě malovaných kotoučů bude možné získat i kotouč podepsaný Martinem Komárkem, který pořádá v rámci této akce svou autogramiádu,“ dodává k programu Slaba.

Po odpoledním programu bude navazovat večerní taneční zábava v country stylu na terase SeZaM bistra. Country večer se koná ve spolupráci s taneční školou Dohnal Dancing, která se postará o program a zábavu nejen na podiu. Chybět nebude pestrá nabídka občerstvení a míchaných nápojů. „S taneční školou Dohnal Dancing už jsme letos pořádali Retro disco, Tančíme v rytmu latinskoamerických tanců a Ladies dancing lekce. Country večer tak na závěr léta doplňuje dosavadní vydařenou spolupráci,“ říká Slaba a dodává, že tematické oblečení bude více než vítáno. Nejlepší „ohoz“ získá v průběhu večera odměnu.

Vstup na akci, včetně večerní zábavy, je zdarma.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbrami


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka