www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Středočeská TOP 09 má nové vedení. Předsedou byl zvolen příbramský zastupitel Václav Švenda

2022-04-26 08:07:47 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

Delegáti víkendového sněmu středočeské krajské organizace zvolili za svého předsedu Václava Švendu, krajského radního pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch, který je zároveň zastupitelem Příbrami. Získal 93,8 % hlasů a zvítězil v 1. kole volby. Místopředsedy se stali Václav Hraba z regionu Praha-západ, Tomáš Janák za region Praha-východ a Iveta Koulová za region Kladno.

Foto

Mgr. Václav Švenda, příbramský zastupitel, krajský radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch a nově zvolený předseda středočeské TOP 09.
(Zdroj foto: TOP 09)

„Díky úžasné podpoře 93,8 % hlasů jsem se stal předsedou středočeské TOP 09. Tuto odpovědnost na sebe přijímám s odhodláním navázat na skvělou práci mého předchůdce Jana Jakoba, který vedl náš tým nejprve do krajské koalice a následně do vlády,“ uvedl Václav Švenda.

Václav Švenda ve svém nominačním projevu zmínil svou zkušenost z příbramské komunální politiky a vyzval členy k aktivní týmové práci. „Jsem zastupitelem Příbrami, kde pravicová politika nemá na růžích ustláno. Přesto je na našem příkladu vidět, že když se lokální politika dělá dlouhodobě slušně, poctivě a předvídatelně, tak to lidé ocení. V Příbrami dosahujeme trojnásobných výsledků oproti celostátním preferencím TOP 09. A já pevně věřím, že tento model přeneseme i na krajskou úroveň. Nezáleží ale jen na jednom člověku. Zásadní je vůle, schopnosti a nasazení celého týmu. Je mi ctí stát v jeho čele.“


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka