www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Startuje největší vědomostní soutěž v České republice! A hrát se bude i v Příbrami

2020-08-19 10:07:20 | Tomáš Pavlica ©

Od 21. září startuje podzimní sezóna Hospodského kvízu! V Příbrami si tato týmová vědomostní soutěž našla mnoho příznivců a od září začíná nová sezóna.

Foto

(Zdroj foto: autro článku)

V ní se místní týmy přátel a známých potkávají týden co týden, aby poměřily své znalosti, vědomosti, důvtip i štěstěnu ve vědomostním hospodském kvízu. Kvízy se konají každý čtvrtek od 19:00 v pivovaru Podlesí a je vítán každý, kdo se chce pobavit, zahrát, dát si pivo a něco se dozvědět.

Celým večerem provází moderátor Verča Bakrlíková a na jeho konci čekají nejlepší týmy tekuté ceny. Týmy se poměřují ve všech možných oborech lidského vědění. Témata jdou napříč všemi obory lidského vědění od historii, sport, přírodovědu, hudbu, společnost, techniku či aktuálním děním. Kvíz se skládá každý týden z deseti různých témat a dopředu nemůžete tušit, na které zrovna ten týden narazíte.

Hospodský kvíz není ale jen o soutěžení mezi jednotlivými týmy v hospodě, ale i v rámci kraje i celé republiky. Mezihospodská liga Praha a středních Čech je soutěží, v níž se porovnávají výsledky týmů v rámci tohoto kraje. Takže svoje vědomosti neporovnáváte jen s týmy z Příbrami, ale i s týmy z Prahy, Kladna, Brandýsa, Neratovic, Berouna či Kolína. Pro nejlepší týmy daných krajů má Hospodský kvíz připraveny ceny od Captain Morgan, Albi, pivovaru Bernard a Deníku N. Mezihospodská liga startuje právě 21. září.

Přihlásit svůj tým můžete přes stránky www.hospodskykviz.cz nebo ve facebookové skupině Hospodský kvíz – Příbram – Pivovar Podlesí. Od září hrajeme každý čtvrtek od 19:00 v pivovaru Podlesí.


Tomáš Pavlica ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka