www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Sportovní zařízení města Příbram oslaví Den dětí na Nováku

2024-05-21 07:59:39 | Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS. ©

Tato akce s bohatým programem se koná v sobotu 1. června od 10 do 18 hodin a vstupné je zdarma. Po celý den konání akce budou k dispozici tematické zóny generálního partnera Generali Česká pojišťovna, tvořivé dílničky či skákací hrad. Dále budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si novinku našeho areálu, kterou je wakeboarding.

Foto

Návštěvníci budou mít možnost možnost vyzkoušet si wakeboarding.
(Foto SZM)

Na své si přijdou i vyznavači parkurového sportu, kdy od 13.00 proběhne na parkurovém hřišti exhibice profesionálů a od 13.30 bude následovat parkurový workshop.

Dětské tanečníky určitě potěší možnost zatancovat si během minidisco, která se koná od 13.30 na kamenném pódiu. Bohatý program bude doplněn vystoupením žáků ZUŠ A. Dvořáka, kteří vystoupí od 14.00 v rámci již tradičního pódiového programu „Děti hrají dětem“.

Na své si přijdou i dětští milovníci zvířat, kteří budou mít možnost se svézt na koních, a to od 14:00 v prostorech za letním kinem.

Velkou a žhavou novinkou bude projekt s názvem „PasSport léto 2024“, který bude slavnostně představen právě při akci Den dětí na Nováku.


Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka