www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Sezóna v Junior klubu nabírá na obrátkách

2021-08-25 08:11:33 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Zrekonstruovaný Junior klub jsme si po otevření s ohledem na koronavirovou epidemii téměř neužili. Nyní je připraven bohatý program plný koncertů, přednášek a chybět nebudou ani akce pro děti.

Foto

Junior klub.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Rekonstrukce, která s sebou nesla řadu komplikací a problémů se nakonec vydařila a „nový“ Junior klub se vybavením dostal na úroveň nejlepších klubů v regionu.

„Provoz Junior klubu zajišťuje Městské kulturní centrum ve spolupráci se Sportovními zařízeními města Příbram. Spolupráce mezi organizacemi byla nastavena velmi dobře a návštěvníci se mohou těšit na program, ve kterém je ode všeho kousek,“ říká starosta města Jan Konvalinka.

Ačkoliv rekonstrukce byla dokončena v minulém roce, nyní je s ohledem na různá omezení doba, kdy dochází ke „znovuotevření“ klubu a připraveny jsou skutečné „pecky“. Těšit se můžeme na kapely The Atavists, Megaphone, THiS nebo Nástroj snahy. Již 1. září si na své přijdou také nejmenší, pro které bude připraven karneval.

V programu na září nechybí ani přednášky. Na podiu budou vyprávět Vándráci Vagamundos – Pavel Liška, Jan Révai a Hynek Bernard, kteří projeli několik zemí světa na motorkách. Dorazí také horolezec Marek Holeček, který má za sebou velmi těžký a komplikovaný výstup na sedmitisícovku Baruntse. Na své si přijdou také fanoušci elektronické hudby. Přichystán je večírek partičky Midnight Scream plný nekompromisních beatů.

Junáč by nebyl Junáčem, kdyby v něm nehrál Dj luDJek. Ten se postará o after party po jednom z prvních koncertů 4. září. I v dalších měsících bude program klubu žánrově pestrý. Ve výčtu vystupujících nebudou chybět Bert and Friends, Špejbl`s Helprs, Pakáš nebo 7krát3.

„Je super, že můžeme tvořit hudební program Junioru, který utvářel i náš pohled na hudbu a její vnímání. Zároveň je to pro nás velký závazek, protože tento klub má velkou historii. Věříme, že bude lidi bavit a trefíme se do stylu širší veřejnosti,“ uvedl Vlasta Ševr.

Provoz klubu se nyní bude muset také řídit aktuálními omezeními a opatřeními, které souvisí s Covid 19. Vstupenky na připravené akce je možné zajistit na: https://www.ticketportal.cz/NEvent/JUNIOR-KLUB-PRIBRAM.

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka