www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Rekonstrukce chaty Granit pokračuje dle harmonogramu, přestože se stavitel potýká s komplikacemi

2021-09-07 08:30:58 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Ubytovací online systém bude spuštěn v říjnu, ubytovat se bude možné od konce prosince.

Foto

(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

V současné době probíhají na chatě Granit tzv. profesní práce, jako jsou například rozvody elektřiny, vodovodu, kanalizace a jiné. Postupně jednotlivé místnosti chaty začínají dostávat své jasné rysy, kdy například v přízemí budovy probíhají již práce na štuku. V následujících týdnech by mělo dojít k pracím, které jsou vizuálně nejznatelnější. Jedná se především o pokládku podlah, obložení stěn a výmalby.

„Stavební firma, která rekonstrukci chaty provádí, se v průběhu prací potýká s různými překážkami, s čímž se dalo vzhledem ke stavu budovy počítat. Některé jsou zanedbatelné, jiné vyžadují o něco náročnější proces k vyřešení. Ve dvou pokojích se například kvůli podlahám nepodařilo zabudovat sprchové kouty přesně tak, jak bylo původně naprojektováno a bylo tak zapotřebí se novému stavu promptně přizpůsobit. Vzniklé komplikace jsou však zatím úspěšně řešeny a harmonogram se tak prozatím dodržuje,“ říká k průběhu rekonstrukce Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Chata Granit bude mít online rezervační systém

Rezervační systém bude součástí webových stránek chaty Granit www.chatagranit.cz, kde lze v současné době nalézt kromě základních informací o chatě také informace o vývoji rekonstrukce, přidávány jsou také aktuální fotografie. „Na rezervačním systému se již nyní pracuje a bude spuštěn v průběhu října. Ještě než budou pokoje hotové a nafocené, najdou zájemci o ubytování v systému vždy popis konkrétního pokoje, soupis vybavení, počet lůžek, ceník atd.,“ říká Slaba.

Ceny pokojů budou různé dle počtu ubytovaných osob, vybavení a komfortu konkrétních apartmánů.

Rekonstrukce chaty Granit by podle harmonogramu měla být dokončena během druhé poloviny listopadu. Následovat bude instalace mobiliáře, dovybavení pokojů a zkušební provoz.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka