www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

První kulturní vlaštovkou je v Příbrami autokino

2021-04-28 08:28:55 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Parkoviště pod Svatou Horou se v letošním roce opět na pár dní promění v autokino. Promítat se bude i třikrát denně, a to 14., 15. a 16. května 2021.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Jsou drobné náznaky, že bychom se mohli pomalu začít účastnit kulturních akcí. Město Příbram nyní přichází s pozvánkou do autokina, ve které se ve dnech 14. – 16. května promění parkoviště pod Svatou Horou.

„Autokino jsme si ve městě mohli užít poprvé v loňském roce. Jde o promítání, které má svůj půvab a velmi rychle si našlo své příznivce. Proto jsme rádi, že tento formát můžeme zopakovat. Těšit se můžete na zajímavé snímky a zkrátka nepřijdou ani naši nejmenší,“ zve do autokina starosta Jan Konvalinka.

Promítání je naplánováno na tři po sobě následující dny, kdy v pátek 14. května se bude promítat od 17 a 21 hodin a o víkendu bude promítací čas doplněn ještě o snímek od 13 hodin.

Technické zajištění bude stejné jako v loňském roce. Cena vstupenky, tedy cena za automobil vychází na 250 Kč (plus poplatek ticketportal.cz) s tím, že s výjimkou dětského představení promítaného v sobotu od 13 hodin, mohou být v automobilu dvě osoby.

Vstupenky na jednotlivá promítání jsou v předprodeji na:
www.ticketportal.cz/nevent/AUTOKINO-PRIBRAM

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka