www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Přijďte si zabruslit! Zimní stadion v Příbrami pořádá mimořádné Veřejné bruslení

2019-05-09 07:04:28 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Malá hala zimního stadionu, kde se Veřejné bruslení v sezóně běžně koná, je sice v současné době bez ledu, bruslení pro veřejnost se však přesto chystá, a to ve velké hale. V květnu se bude bruslení konat v sobotu 11. a dále 1. června.

Foto


(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Pravidelné Veřejné bruslení v malé hale bylo ukončeno v dubnu. První mimořádné bruslení ve velké hale se bude konat již tuto sobotu, tedy 11. května v čase od 14:00 do 16:00 hodin. Ceny bruslení zůstávají stejné jako v sezóně, tedy 40 korun za osobu a nebruslící doprovod zaplatí 10 korun.

„Upozorňujeme návštěvníky, že ve velké hale není k dispozici úschovna oblečení. Pro přezutí a převléknutí budou vyhrazeny dvě hromadné šatny. Je zde také možnost vzít si věci s sebou a odložit si je na tribunu,“ říká vedoucí Zimního stadionu Zdeněk Kálal.

Další vypsaný termín mimořádného bruslení pro veřejnost je 1. června, tedy na den dětí, a to v čase od 11:30 do 13:00 hodin. Bruslení se koná v  rámci akce „Děti za deset“, kterou v tento den pořádá Sportovní zařízení města Příbram a vstupné pro děti do 15 let bude pouze za 10 korun.

„Tento termín je sice přidružen k akci pro děti, neznamená to však, že je bruslení učeno pouze pro děti s doprovodem. Srdečně zváni jsou všichni, bez rozdílu věku,“ doplňuje informaci ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba a dodává, že vstupné za 10 korun čeká 1. června na děti také v Aquaparku Příbram, na venkovním bazénu nebo na novém Adventure golfu na Nováku.

Více o akci najdete na webu www.szm.pb.cz.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka