www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Přijďte na pivo! První ročník Dobříšských pivních slavností se blíží

2020-08-18 08:09:33 | Ing. Denisa Havlíčková ©

Na Dobříši se uskuteční první ročník nově pořádaných pivních slavností. Zlatavý mok tady poteče proudem a ochutnat bude možné produkty z celkem osmi minipivovarů. Připraven je také doprovodný program a občerstvení.

Foto


(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Dobříšské pivní slavnosti se konají v pátek 28. srpna 2020 od 15:00 do 21:00 hod. na náměstí Komenského. Akci pořádá přímo město a vstup je samozřejmě zdarma.

Milovníci českého „tekutého chleba“ tak budou moci na Dobříši ochutnat produkty z celkem osmi vyhlášených minipivovarů z našeho okolí. Svá nejlepší a správně vychlazená piva přivezou pivovary: Podlesí, Jince, Nový Rybník, Hostomice, Kytín, Zadní Třebáň, Zbraslav a Rudná u Prahy.

V rámci odpoledního kulturního programu zahraje kapela Swing band Dobříš, vystoupí Spolek odrostlých holek Sokol Dobříš, hudební skupina Zdání klame a dobříšská punk metalová kapela Mudr. Faker. Na slavnostech bude mít svůj stánek také dobříšský Pesoklub.

K dobrému pivu nebude chybět ani občerstvení. Těšit se můžete na škvarkové tyče, belgické hranolky, burgery, grilované maso a klobásy, palačinky, ale i výbornou kávu a pro řidiče a děti bude připraven stánek VHS Dobříš s Dobříšskou vodovodou a SodaStreamem.

„Přijďte se podívat, posedět, popovídat, poslechnout si příjemnou muziku a nad dobrým pivem vyřešit třeba i všechny problémy světa (našeho města),“ zve a na zdraví proti koronaviru připíjí starosta Dobříše Pavel Svoboda.


Ing. Denisa Havlíčková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka