www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Přijďte na pivo a dobře se pobavit! 2. ročník Dobříšských pivních slavností se blíží

2021-08-19 08:24:56 | Ing. Denisa Havlíčková ©

Město Dobříš chystá na konec srpna 2. ročník Dobříšských pivních slavností! Zlatavý mok tady poteče doslova proudem, chybět nebude ani dobré jídlo a doprovodný kulturní program. Tuhle akci na konci léta si prostě nemůžete nechat ujít!

Foto

Přijďte na pivo a dobře se pobavit! 2. ročník Dobříšských pivních slavností se blíží.
(Foto Karolína Šejnová ©)

Dobříšské pivní slavnosti se konají v pátek 27. srpna 2020 od 15.00 do 23.00 hod. na náměstí Komenského. Akci pořádá přímo město a vstup je samozřejmě zdarma.

Milovníci českého „tekutého chleba“ budou moci na slavnostech ochutnat produkty z celkem třinácti vyhlášených pivovarů, a především minipivovarů z našeho okolí. Své nejlepší a správně vychlazené produkty přivezou pivovary: Podlesí, Malý Janek, Baštýř, Hostomice, Kytín, MMX, Hospoda Na Vršíčku, Vlastenec, Cobolis, Řevnice, Psychovar, Všerad a Vagabund.

K dobrému pivu patří bezesporu i dobré jídlo, kterého bude na Dobříšských pivních slavnostech dostatek. Těšit se můžete na klasické grilované maso i klobásy, hamburgery, slané speciality, sýry nebo škvarkové tyče. Kromě piva bude k dostání také výborná káva a dezerty od Vypečené Zůzy a pro řidiče a děti bude připraven stánek VHS Dobříš s Dobříšskou vodovodou a SodaStreamem.

Na letošní ročník pivních slavnostní je připraven také doprovodný kulturní program. K poslechu i tanci zahraje kapela Swing band Dobříš, vystoupí senzační Spolek odrostlých holek Sokol Dobříš, hudební skupiny Doors TO The Citadel a Každej Rock Jinak.

„Srdečně vás všechny zvu, přijďte ochutnat dobré pivo a jídlo, posedět, popovídat s kamarády a známými, poslechnout si příjemnou muziku! Myslím, že taková prima akce je završením léta jak se patří, venku, na čerstvém vzduchu, věřím, že nám dopřeje také počasí. Boj s epidemií však ještě stále není definitivně ukončen, proto prosím, buďme k sobě ohleduplní a chovejme se zodpovědně v rámci hygienických pravidel,“ zve a na zdraví připíjí místostarosta Dobříše Tomáš Vokurka.


Ing. Denisa Havlíčková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka