www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Poradna nutričních terapeutů pomůže se snižováním váhy i správnou životosprávou

2020-05-07 10:15:03 | Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota ©

Oblastní nemocnice Příbram otevírá v rámci rozšiřování svých služeb novou poradnu nutričních terapeutů. Ta bude v provozu od 11. května a je určena pacientům i široké veřejnosti.

Foto

(Foto Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota)

Otevřena bude v první fázi každý čtvrtek od 8 do 16:30 ve vyvýšeném přízemí budovy A. Na konzultaci či měření je nutné se předem telefonicky objednat.

Poradna nutričních terapeutů nabízí například pomoc při sestavení jídelníčku a rozeznávání vhodných potravin a orientaci v etiketách výrobků. Slouží i lidem, kteří mají diagnostikované onemocnění, které vyžaduje určitý dietní režim.

Další skupinou potencionálních klientů jsou lidé s alergií, nebo nesnášenlivostí určitých potravin. V tomto případě nutriční specialista poradí s tím, jak nahradit tyto složky potravy tak, aby tělu nic nechybělo. Vzdělaní specialisté také pomohou lidem se snížením nadváhy bez drastických a nespolehlivých diet.
 
Pro určení toho nejsprávnějšího postupu je využívána speciální diagnostická váha, která umožní rozbor jednotlivých tělesných parametrů, jako je množství tuku v těle, určení metabolického věku, či procent svalového hmoty.

Poradna nutričních terapeutů nabízí různé zvýhodněné balíčky služeb. Některé z nich jsou také hrazeny ze zdravotního pojištění.

Pro více informací a objednání, volejte prosím telefonní linku 318 641 410, nebo e-mail nutricniporadna@onp.cz.

Bc. Martin Janota,
specialista pro styk s veřejností


Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka