www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Pekelně čertovský Novák se z důvodu zhoršující se epidemické situace ruší

2021-11-29 08:32:54 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Pekelně čertovský Novák, který se měl konat 3. 12. 2021 v Areálu Nový rybník, se v návaznosti na nově vydané Usnesení vlády ČR č. 1066 ruší. Lidé, kteří si na tuto akci zakoupili vstupenky, je mohou od středy 1. 12. vracet na recepci zimního stadionu. Peníze všem budou, oproti vstupence, vráceny v plné výši.

Foto

(Grafika Sportovní zařízení města Příbram)

Pořádání této akce spadá pod bod 14 Usnesení vlády ČR č. 1066, který povoluje od 26. 11. 2021 od 18 hodin pořádání akcí tohoto typu pouze pro 100 osob.

O akci byl i přes vládní restrikce enormní zájem a vstupenky byly vyprodány během tří dnů. Organizace SZM Příbram bude nyní vstupné v plné výši vracet oproti zakoupené vstupence, a to od středy 1. 12. 2021 až do konce roku, na recepci Zimního stadionu Příbram.

„Za zájem o akci všem moc děkujeme a bereme si to jako motivaci do pořádání dalších ročníků. Trhá nám srdce, že děti přicházejí o krásné zážitky, kterým například Čertovský Novák každoročně je, a  proto jsme byli rozhodnuti jít s pořádáním akce až na hranu. Za hranu už ale nepůjdeme. Jednak za hranu vládních nařízení, ale také za hranu zdravého rozumu, kdy sami vidíme, jak je nyní situace vážná. Počty nově nakažených stoupají a situace v nemocnicích, včetně té příbramské, je vážná. Nesmírně si vážíme práce zdravotníků a dalších složek IZS a obcházení či ohýbání nastavených pravidel by minimálně vůči nim bylo silně neetické. Zároveň chceme chránit i osoby podílející se na programu a organizaci akce, kdy již nyní nám někteří z nich hlásí, že jsou nemocní a situace by se mohla rychle zhoršit. Z těchto důvodů se akce zcela ruší,“ říká Slaba.

Přes zrušení akce bude v Areálu Nový rybník od pondělí 29. listopadu nazdoben a rozsvícen vánoční strom. „Ozdoby na vánoční strom na Nováku vyráběly děti z příbramských základních škol a my jim za to moc děkujeme. Ozdoby jsou krásné, doporučujeme všem se průběžně přijít do areálu podívat a nasát alespoň trochu té vánoční atmosféry, spojené s příjemnou procházkou venku,“ dodává závěrem Slaba a přeje všem pevné zdraví.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka