www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Pátrání po svědcích dvou dopravních nehod

2021-06-02 08:45:16 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Příbramští dopravní policisté šetří nehodu, která se stala v pondělí 31. května v 15:50 h v Příbrami na křižovatce ulic Koperníkova a Ivana Olbrachta. Řidič vozidla značky Toyota Avensis tvrdí, že do něj nacouval v křižovatce řidič s vozidlem Peugeot 407 a tažným zařízením mu poškodil přední část auta.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Druhý šofér uvádí, že naopak zastavil, aby pustil z pravé strany přijíždějící vůz. Po zastavení pak do něj zezadu narazil motorista s Toyotou Avensis. Vzniklá škoda byla stanovena na deset tisíc korun. Policisté žádají svědky, kteří by napomohli objasnit, za jakých okolností k dopravně nehodě došlo, aby se ozvali na telefonní číslo 974 879 251 (503) nebo na linku 158.

Příslušníci policie také hledají svědky páteční dopravní nehody, ke které došlo v 7:05 h na 2,13 km silnice II/118 v katastru obce Petrovice. Dne 28. května zastavil u kraje silnice motorista s vozidlem Peugeot Boxer, protože si všiml protijedoucího automobilu větších rozměrů. Jeho řidič však po střetu, při kterém vznikla škoda ve výši 30 tisíc korun, nezastavil a pokračoval v jízdě ve směru na Krašovice. I v tomto případě mohou případní svědci volat na výše uvedená čísla.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka