www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Odbor životního prostředí se stěhuje do nových prostor

2024-05-22 07:20:06 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

V těchto dnech probíhá stěhování Odboru životního prostředí Městského úřadu Příbram do nových prostor v Domě Natura. V novém místě začne fungovat od pondělí 27. května.

Foto

Dům Natura.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Již od pondělí 27. května 2024 bude Odbor životního prostředí fungovat v nových prostorách v Domě Natura. K přestěhování odboru dochází, jak bylo již dříve avizováno, z důvodu nedostatečných prostor pro odbor, který díky nové legislativě čeká personální nárůst.

„Stávající prostory jsou pro odbor kapacitně nedostatečné a navíc zde není žádný prostor pro klienty nebo jednání s externími dodavateli. K pronájmu prostor jsme přistoupili proto, abychom mohli celý odbor zachovat pohromadě a nerozdělovali zaměstnance na několik míst, což by nebylo vhodné ani pro chod úřadu, ani pro klienty,“ říká starosta Jan Konvalinka a dodává: „Hledali jsme různé varianty, jak problém vyřešit. Pronájem kancelářských prostor v Domě Natura je na dobu tří let s tím, že v této době proběhne rekonstrukce městského objektu čp. 1 na náměstí T. G. Masaryka, kam bude Odbor životního prostředí následně přestěhován.“

Kontaktní údaje, tedy telefonní čísla a emailové adresy, stejně jako úřední hodiny se nemění.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka