www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nehody motocyklů

2020-05-11 10:06:55 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Na komunikaci I/4 v katastru obce Vrančice došlo v neděli 10. května odpoledne k dopravní nehodě. Jednapadesátiletý motorkář v daném úseku ve směru na Prahu předjížděl kolonu pomalu jedoucích automobilů.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Na křižovatce se silicí vedoucí k obci Mýšlovice se střetl s osobním vozidlem značky Citroen, jehož řidič jel po vedlejší komunikaci. Na hlavní silnici údajně najel poté, co mu auta jedoucí od Strakonic zastavila. Zraněného motocyklistu odvezla do nemocnice sanitka. Hmotná škoda byla stanovena na 60 tisíc korun.

Předchozí den havarovali na příbramských silnicích jiní dva motorkáři, první v dopoledních hodinách v katastru obce Zalužany. Devětadvacetiletý řidič motocyklu nedodržel bezpečnou vzdálenost, při brzdění dostal smyk, poté spadl stroj na zem a následně narazil do zadní části osobního vozu, který byl nucen z důvodu vzniklé dopravní situace přibrzdit. Způsobená škoda činila v tomto případě 50 tisíc korun.

V odpoledních hodinách naboural v katastru obce Smolotely 72letý motocyklista. Po projetí zatáčky vyjel mimo vozovku a utrpěl při nehodě lehké zranění. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka