www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku

2019-10-11 10:09:34 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

V tomto týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. Příbram má být městem kultury, zábavy a sportu. Na naplnění sloganu se dlouhodobě pracuje.

Foto

Starosta Příbrami Mgr. Jan Konvalinka (vlevo) v diskusi s vedoucím Městského kulturního centra Vlastimilem Ševrem (vpravo).
(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Přispět k tomuto cíli má Městské kulturní centrum (MKC), jehož úkolem je nejen kulturní projekty připravovat, ale také spolupracovat s ostatními pořadateli a jednotlivé akce koordinovat.

„Zřízení Městského kulturního centra bylo jednou z priorit. Slibujeme si od tohoto kroku více zajímavých, a především žánrově různorodých akcí, které obyvatelům našeho města zpestřují život. Centrum má nové, příjemné prostory, kde budou jistě přicházet úžasné myšlenky na povzbuzení kulturního života ve městě. Přeji týmu MKC, aby se jim zde dobře pracovalo,“ řekl při návštěvě nových prostor MKC starosta Jan Konvalinka.

Městské kulturní centrum má kancelář v budově Špalíčku ve Špitálské ulici. „Jsme rádi, že jsme mohli po potřebných úpravách otevřít kancelář Městského kulturního centra. Řešit se odtud budou akce města, jako například v současné době koncert PSH, na který zveme 19. října do příbramského skateparku. Dveře centra jsou otevřeny každému, kdo má nápad, jak obohatit kulturní život v našem městě,“ uvedl vedoucí MKC Vlastimil Ševr.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka