www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Máte nepřizpůsobivého psa?

2021-08-30 08:51:31 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Pes je nejlepší přítel člověka, o tom není pochyb. Nicméně, nejlepší přítel musí být vychovaný, aby svému majiteli a okolí nepřidělával starosti. Město Příbram pořádá seminář, který napomůže předcházet problémovému chování psů.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Od začátku srpna je ve městě Příbram otevřen nový psí park, který je vhodným místem na socializaci psů. Právě na tomto místě se 18. září uskuteční seminář „Vychovaný pes je bezpečný pes“, který je určen laické kynologické veřejnosti.

„Problémové chování psů na veřejnosti může přinést zásadní komplikace. Abychom pomohli majitelům psů případným konfliktům předejít, pořádáme výše zmíněný seminář. Přihlášení účastníci se pod dohledem psovoda, který má zkušenosti s výcvikem policejních psů a napravováním problémového chování psů, seznámí se základními povely pro ovladatelnost a poslušnost. Dále bude majitel psa seznámen s právními dokumenty, které upravují pohyb psů ve městě Příbram,“ uvádí k připravovanému semináři, který se koná v rámci programu prevence kriminality, Lucie Máchová.

Seminář je pro veřejnost zdarma, ovšem je třeba se z důvodu omezené kapacity předem objednat na telefonním čísle 770 142 769. S sebou si poté nezapomeňte vzít: vodítko, obojek, pamlsky, popř. hračky, které má pes rád, vodu pro psa včetně misky. Pes, který se semináře zúčastní, nesmí být ze zdravotních důvodů nakrmený.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka