www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Krádeže kol

2020-05-11 10:09:26 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

V loňském roce zmizelo na Příbramsku 21 jízdních kol. Pro zloděje jsou dobrým artiklem, který mohou dobře zpeněžit. Lidé by je neměli pouštět z očí.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Pokud musí kolo na ulici odstavit, pak je na místě používat kvalitní bezpečností zámek a připoutat ho k pevnému bodu, jako je stojan, zábradlí či sloup. Při ukládání kola do společných prostor domu je nutné dbát na uzavírání vstupních dveří a stálé uzamčení společných prostor i kol samotných.

Během tří dnů byla odcizena čtyři kola, nejdříve dne 7. května z pozemku domu v obci Podlesí, a to volně postavené pánské horské kolo v hodnotě 15 tisíc korun. Následující den vnikl na zahradu domu v Dobříši jiný nenechavec a ze stojanu ukradl dámské horské kolo značky Giant Liv černé barvy v hodnotě 18 tisíc korun.

Dne 9. května z rodinného domu v Rožmitále pod Třemšínem kdosi vzal dvě kola, jedno pánské a jedno dámské. Hlídce se následně podařilo pachatele tohoto činu dopadnout a ukradená jízdní kola najít. Kriminalisté ještě ten den 21letému a o rok staršímu muži sdělili obvinění z trestného činu krádeže a porušování domovní svobody, kdy jim nyní hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka