www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Junior klub se otevírá veřejnosti

2020-08-31 09:21:33 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Rekonstrukce Junior klubu, která měla za úkol upravit klub na moderní víceúčelový objekt, se nečekaně protáhla. Řešit se musela celá řada problémů, ale dnes můžeme říci – Junior klub je dokončen a otevírá se veřejnosti.

Foto

(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

o dlouhé a komplikované rekonstrukci můžeme v pátek 4. září prvně pozvat veřejnost na prohlídku celého objektu a ve večerních hodinách také na první akci.

„Rekonstrukce Junior klubu byla dlouhá a trnitá. Bohužel jsme nuceni vést i soudní spory. Po všech komplikacích se nám podařilo rekonstrukci dotáhnout do zdárného konce. Junior klub je před otevřením a těší se na své první návštěvníky,“ řekl starosta Jan Konvalinka a zároveň pozval Příbramany na páteční Open party: „V pátek 4. září si v čase od 15 do 17 hodin budou moci všichni zájemci zrekonstruovaný objekt prohlédnout. V tento den se také koná Open party, na které vystoupí Origami, Roofers, GymBand Příbram a DJ luDJek.“

Páteční Open party začíná v 19 hodin a vstupenky je možné zakoupit přes ticketportal.cz nebo přímo na místě. Na září jsou připravené i další akce jako například promítání, přednášky, koncerty či interakční comedy show.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka