www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Hudební festival A. Dvořáka Příbram to nevzdává!

2021-03-05 08:28:06 | Radka Svobodová ©

Navzdory nepříznivé aktuální situaci pokračuje Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram v přípravách odloženého 52. ročníku plánovaném na 20. 4. - 8. 6. 2021. Loňský rok nebyl živému umění nakloněn a nezbývá, než věřit, že v průběhu letošního roku se karta obrátí a příznivci klasické hudby se opět budou setkávat na koncertech a společně naslouchat krásným tónům.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

"Jelikož ale dochází v současné době k neustálým změnám v opatřeních v souvislosti s pandemií COVID-19, bude i náš festival letos pravděpodobně procházet řadou úprav a reakcí na momentální situaci. Naší prioritou je ale maximální počet koncertů odehrát – a to i za cenu zajištění alternativních prostor s větší kapacitou pro vytvoření větších rozestupů pro diváky nebo přesunu termínu konání koncertů. Z toho důvodu vás prosíme o pozorné sledování aktuálních informací o jednotlivých koncertech, které budeme zveřejňovat na FB profilu festivalu a na webových stránkách www.hfad.cz v sekci koncertů a rovněž v aktualitách," komentuje aktuální situaci ředitelka festivalu, Mgr. Albína Dědičík Houšková.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek byl zahájen 1. března. Vzhledem k současnému stavu, kdy je naprostá většina prodejních míst uzavřena, prosíme o upřednostnění ZAKOUPENÍ VSTUPENEK ON-LINE.

V případě, že tuto variantu nemůžete použít, je možné zakoupit vstupenky pouze v INFOCENTRU MĚSTSKÉHO ÚŘADU PŘÍBRAM (Zámeček – Tyršova 106).

Po dobu uzavření prodejních míst se prodlužuje doba rezervace z 3 dnů na 7 dnů.

Pokud by došlo k přesunům termínů nebo koncertních míst, vstupenky zůstanou v platnosti. V případě, že nový termín nebo alternativní prostor nebudou vyhovovat, bude možné vstupenky vrátit na prodejní místo, případně vstupenky zakoupené on-line stornovat přímo u Ticketportal.cz.

Veškeré informace, program festivalu a čerstvé aktuality najdete na webu www.hfad.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/hfadpribram..


Radka Svobodová ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka