www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Hlasování v anketě Kraj mého srdce

2021-12-07 09:14:22 | Středočeská centrála cestovního ruchu, Linda Dlouhá ©

S koncem roku mají turisté, návštěvníci cestovatelé i jiní cestující již tradičně možnost zhodnotit své dojmy z návštěvy regionů včetně Středočeského kraje. Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity jednotlivých krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti.

Foto

Vodní nádrž Štěchovice, vyhlídka Máj.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Hlasovat v letošním 10. ročníku ankety je možné jednoduše jako každoročně on-line na turistickém portálu www.kampocesku.cz, a to od 1. prosince 2021 do 28. února 2022. Výsledky dost možná ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury z důvodu koronavirové situace.

Konec roku 2021 nabízí tradiční ohlédnutí za turistickou sezonou v regionech

Všichni mají možnost zhodnotit své dojmy z návštěvy jednotlivých regionů a vyjádřit svůj názor. Na turistickém portálu www.kampocesku.cz je možné v letošním X. ročníku ankety Kraj mého srdce podpořit i Středočeský kraj, a to celkem v osmi kategoriích výletů: KAM na letní dovolenou pěší / cyklo, KAM na zimní dovolenou, KAM na výlety s dětmi, KAM na koně / koňské stezky, KAM do lázní / Wellness, KAM za zážitkem / adrenalinem, KAM na památky, KAM za folklorem / tradicemi.

Hlasování probíhá od 1. prosince 2021 do 28. února 2022. Bude zajímavé sledovat, do jaké míry výsledky letošního ročníku ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury. Pořadatelem ankety je tradičně redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha, pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Výsledky X. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v březnovém vydání magazínu KAM po Česku 2022 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 30. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD dne 18. března 2022. Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni. Křišťálové globy – ceny pro krajské vítěze v jednotlivých kategoriích, vyrobili skláři ve středočeské sklárně RÜCKL CRYSTAL a.s. Nižbor.

Magazín KAM po Česku je užitečným pomocníkem, přinášejícím tipy na výlety pro každého cestovatele a výletníka, který rád objevuje krásy naší vlasti. „Na přípravě tipů na zajímavá místa k návštěvě ve středních Čechách se podílí i Středočeská kancelář cestovního ruchu. Věříme, že přinášíme užitečné tipy. Kladné ohlasy nás proto velmi těší,“ dodává Jakub Kulhánek, vedoucí marketingu Středočeské centrály cestovního ruchu.

Vysoký Chlumec s pivovarem.
(Zdroj foto: Středočeská centrála cestovního ruchu)


Středočeská centrála cestovního ruchu, Linda Dlouhá ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka