www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Druhá společná cyklo vyjížďka

2021-09-10 07:52:43 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Na úterý 14. září od 17 hodin je naplánována druhá společná cyklo vyjížďka s příbramským místostarostou Martinem Buršíkem. Start bude na parkovišti pod Svatou Horou.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

První vyjížďka vedla z Nového rybníka k Památníku Vojna a přes Žežice a Zdaboř zpět. Zúčastnili se jí občané Příbrami nebo například starosta Dobříše Pavel Svoboda.

„První vyjížďka v červnu měla úspěch, a proto jsem rád, že vás mohu pozvat na vyjížďku druhou, která tentokrát povede z parkoviště pod Svatou Horou přes Fantovu louku do obce Háje, přes příbramskou část Jerusalem do obcí Konětopy, Lešetice a pak zpět do Příbrami přes Brod až na Nový rybník, kde bude opět připraveno malé občerstvení. Trasa má necelých 12 kilometrů, je nenáročná, vede většinou mimo hlavní komunikace a je vhodná pro cyklisty všech věkových a výkonnostních kategorií,“ zve na vyjížďku 1. místostarosta Martin Buršík.

Vyjížďka se uskuteční za příznivého počasí, které by s ohledem na dlouhodobou předpověď mohlo v příštím týdnu být. Po cestě se účastníci budou moci občerstvit V SeZaM bistru Nový rybník, které je v září ve všední dny otevřeno do 19 hodin.

Trasa vyjížďky: https://mapy.cz/s/bajohemame.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka