www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dobříš ruší či uvádí náhradní termíny kulturních akcí

2020-03-19 09:04:35 | Kulturní středisko Dobříš, Mgr. Jindřiška Kastnerová ©

Kulturní středisko Dobříš, tak jako všechna obdobná zařízení v celé zemi, muselo zrušit již naplánované akce a omezit provoz kulturního domu i dalších zařízení, které spravuje. V tuto chvíli vás chceme informovat o řadě opatření, které se týkají našeho provozu.

Foto

Město Dobříš.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Kultura duben 2020

Opatření související s vládou vyhlášeným nouzovým stavem  na dobu od 13. 3. do 13. 4. 2020:
- rušíme Travesti show (7.4.)
- rušíme výstavu Karla Jerie - Mr. Blue Sky
- do odvolání uzavíráme Muzeum hraček na zámku Dobříš 
- do odvolání je uzavřen  Depozit Muzea města Dobříše na Mírovém náměstí v Dobříši
- posunujeme datum předprodeje vstupenek v IS na koncert Nezmarů a symfoniků, prozatím na 14.4. 2020
- ruší se všechny zkoušky divadel a Swing Bandu ve společenském sále, ruší se až do odvolání všechny dlouhodobé nájmy (jóga, autoškoly, modeláři, street dance, taneční) 

Protože se nám podařilo najít náhradní termíny za zrušené koncerty United Flavour, Sto zvířat a Travesti show, zůstávají vstupenky na tyto akce v platnosti. Samozřejmě vám ale nabízíme i vrácení peněz. Pokud epidemiologická situace dovolí, peníze za prodané vstupenky začneme vracet opět od 1.4. 2020, a to prozatím minimálně do 7. 6. 2020 v kanceláři KD, 1. p., telefon 318 521302.  Děkujeme za pochopení.

Náhradní termíny za již zrušené akce:
United Flavour   - náhradní termín 6. 11. 2020 
Sto zvířat - náhradní termín 27. 11. 2020
Travesti show - náhradní termín 3. 11. 2020 
Výstava Karla Jerie -  "Mr. Blue Sky" - náhradní termín 27. 5. - 27. 6. 2021

Prozatím nerušíme naplánované dubnové akce:

23. 4. Vernisáž výstavy kreseb - Ladislav Hojný: In via (Na cestě)
Ladislav Hojný vystudoval v letech 1963 - 1969 užitou a propagační grafiku na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze pod vedením profesorů Josefa Nováka a Antonína Strnadela. V letech 1969 - 1989 působil jako grafik v redakci časopisu Ahoj na sobotu, poté pracoval v různých periodikách. Získal zvláštní cenu v soutěži ČSN za grafickou úpravu časopisů, byl odměněn za ilustrace, za grafické listy (k 100. výročí ND), publikován v knížce Současná česká typografie. Od roku 2003 kreslí a píše Výlety do malých a nejmenších obcí Středočeského kraje, jimiž dokumentuje mizející venkov. Sám sebe nyní označuje cimrmanovským přídomkem „chodící… kreslící… píšící…“ nebo zkratkou v.v.v.v., tedy vlastivědný vycházkář ve výslužbě.
Výstavní sál KD Dobříš. Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna 2020 od 18.00 hod. Výstava potrvá do 24. května 2020. Otevřeno po – čt 8.30 - 16 hod., pátek a sobota zavřeno, ne 14 - 16

24. 4. Nezmaři a symfonikové ČRo. - koncert na zámku
Koncert, který vám nabídne zajímavé propojení folkové hudby a filmové hudby v podání symfoniků ČRo. Řeč je o vystoupení skupiny Nezmaři za doprovodu asi několikai členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Nezmary charakterizuje vícehlasý vokál s doprovodem akustických nástrojů. Jejich repertoár tvoří převážně vlastní písně, ale i světová folková klasika. Na Dobříši by měli představit průřez své čtyřicetileté tvorby.
Zrcadlový sál, zámek Dobříš, pátek 24. dubna 2020 od 19.30 hod. Vstupné: 250,-/300,-/350,- Kč. Předprodej vstupenek od 14. 4. 2020 v informačním středisku.

Zda se některá z těchto akcí uskuteční, nikdo z nás zatím neví. Buďme proto zodpovědnými optimisty, ohleduplnými k sobě i k svému okolí… prostě snažme se o to, abychom všichni tuto pandemii překonali živí a zdraví.

A v této souvislosti si ještě dovolím jedno poděkování… A to všem dobříšským lékařům a lékařkám, sestřičkám a dalšímu zdravotnickému personálu, lékárnicím a lékárníkům, prodavačkám a prodavačům ve všech dosud otevřených obchodech, pošťákům a pošťačkám, městským a státním policistům, hasičům, popelářům a dal., prostě všem těm, kteří se riziku nákazy vystavují nejvíce a přesto pomáhají udržovat město při životě a v chodu…
Pokud se letos uskuteční májové slavnosti, v což stále doufáme, určitě společně najdeme způsob, jak právě jim symbolicky poděkovat, třeba našim velkým potleskem… Souhlasíte? Ano? Tak domluveno…

Těšíme se na Vás v lepších časech!!!

Jindra Kastnerová,
KS Dobříš


Kulturní středisko Dobříš, Mgr. Jindřiška Kastnerová ©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka