www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dnes zasedání příbramského zastupitelstva - ON LINE

2020-06-22 15:51:46 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

Na programu je dnes 15 bodů. Bude se mimo jiné projednávat konečná zpráva likvidátora Městského bytového podniku Příbram, na řadu také přijde volba předsedy finančního výboru a jeho členů, proběhnou také návrhy na úpravu rozpočtu...

Foto

Bývalé Horní ředitelství v Příbrami.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Program

Podklady

Přímý přenosMgr. Jaroslav Hodrment ©


Tato diskuse již byla ukončena.
Autor:Honza B. Vloženo: 2020-06-25 09:45:48 IP: 109.72.3.***
Diletantské vedení města , přehlídka neschopnosti ANO .Sledoval jsem tentokrát pozorně. Rekonstrukce bazénu hovoří za vše.
Autor:Richard Hadač Vloženo: 2020-06-24 09:47:08 IP: 194.213.41.***
Je mnoho těch, kteří naletěli, ale otázkou zůstává, kolik jich bude mít odvahu si toto přiznat.
Autor:Petr Němec Vloženo: 2020-06-23 22:43:20 IP: 176.98.110.***
Po včerejším jednání ZM se omlouvám slovu „fraška“ za to, že jsem ho někdy použil ve spojení s jednáním zastupitelstva… (byla by to urážka slova „fraška“). Demokracie je asi to „nejlepší zlo“, ke kterému jsme dospěli, a proto je potřeba respektovat i to, s čím nesouhlasíme, resp. to, pro co jsme hlasovali/nehlasovali. Otázkou je, zda si osoby, pro které hlasovali maximálně příbuzní a v nejlepším případě jejich nejbližší kamarádi (což si dodneška zjevně vůbec nepřipouští), dokáží uvědomit, že dostali karty na „Dvě sedmy se stem“… Ok, chápu, „že se bojím, že na to nemám“, ale ku… musím mít koule na to, abych řekl, já/my to vidíme jinak, a proto si do toho nenecháme kecat, protože v pondělí to byl „Urválek“ hadr. „Zbabělci jsou nepochybně nebezpečný živel, ale co teprve odvážní blbci?“ J.W.
Autor:Libuše Šlehoferová Vloženo: 2020-06-23 13:25:05 IP: 176.98.110.***
Nebýt toho, že na rozhodování pana Buršíka a ANO doplatíme všichni, tak bych se včerejšímu jednání zasmála. Pan místostarosta několikrát předvedl "úžasný" přístup a názor. Jaké má představy o prezentaci pana Školouda, to bylo skutečně neočekávané. Ale volení členů rozpočtového výboru byla špatně sehraná komedie. Pan Ing. V Dvořák, který dal pracně do pořádku rozpočet města a vytvořil finanční rezervu .Pracoval svědomitě a důsledně v rozpočtovém výboru, bylo potřeba vyřadit, neb jeho "pedantství" se několika členům nelíbilo. Klidně během projednávání- hlasování změnit počet členů výboru, to je skutečný výkon. Tomu říkám demokracie.

REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka