www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Cyklovyjížďka s místostarostou

2022-05-26 08:40:56 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Již v loňském roce jsme v Příbrami začali s pořádáním cyklovyjížděk. Garantem akce se stal 1. místostarosta Martin Buršík, který všechny příznivce cyklistiky zve na vyjížďku v pondělí 30. května.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Pondělní odpoledne je jako dělané na společnou akci, kterou bude cyklovyjížďka. Vyjíždět se bude v 17 hodin od Hořejší Obory.

Trasa nás tentokrát povede přes Podlesí a Orlov k Pilské nádrži, dále pak přes Bohutín, Vysokou u Příbramě, Třebsko a Zavržice k Památníku Vojna. Odtud se účastníci vydají do cíle na Nový rybník, kde je čeká opékání buřtů.

„Jsme si vědomi, že ne všichni účastníci se vydají na tuto zhruba 37 kilometrovou trasu. Pro tento případ máme samozřejmě trasu kratší. Malí i velcí, kteří se nebudou chtít vydat do Brd, pojedou ve druhé skupince, která se vydá z Podlesí přes lesopark do Bohutína, kde počkáme na ostatní,“ říká koordinátorka městské mobility Martina Nuslová.

Nezapomeňte tedy, společná cyklovyjížďka se koná v pondělí 30. května. Mapu celé trasy najdete na odkazu https://1url.cz/Mru3U.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka