www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Cyklistická koncepce města

2019-05-16 10:07:00 | Město Příbram, Eva Švehlová, Dis.©

Vítězem prvního ročníku participativního rozpočtu Společně pro Příbram se v loňském roce stal návrh Josefa Hovorky Cyklistická koncepce města – Příbram na kole. S ohledem k blížící se realizaci město vydává dotazník, ve kterém se mohou občané k této problematice vyjádřit.

Foto

Jaká bude cyklistická koncepce města?
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Koncepce cyklistické dopravy ve městě má v první řadě za úkol definovat moderní opatření vedoucí k podpoře tohoto stylu dopravy. V první fázi tvorby koncepce nepůjde o výstavbu kilometrů cyklistických stezek, ale především o návrhy konkrétních cílů a záměrů.

„Cílem koncepce je především vytvoření vhodných a bezpečných podmínek pro jízdu na kole ve městě, například zlepšení podmínek parkování kol nebo zklidňování dopravy ve městě. Klíčovou snahou bude postupné zvýšení podílu cyklistů v dopravě,“ uvádí koordinátorka projektu Zuzana Kučerová.

Pro lepší spolupráci na tvorbě koncepce město vydalo dotazník, ve kterém mohou občané odpovědět na pár zásadních otázek. „Odpovědi z tohoto dotazníku jsou pro nás zásadními pro zpracování celého materiálu,“ dodává Zuzana Kučerová.

Na dotazník, který vyšel v květnovém čísle Kahanu, můžete odpovídat do konce měsíce května. Dotazníky jsou k dispozici také v Infocentru v Zámečku-Ernestinu nebo v příbramském aquaparku. Na těchto místech můžete vyplněné dotazníky zároveň odevzdávat. Pokud raději zvolíte variantu online vyplnění, najdete dotazník na:

www.cyklistika-dotaznik.pribram.eu.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, Dis.©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka