www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Činnost Technických služeb omezuje koronavirus

2020-11-06 08:24:14 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

I přes opatření, která nastavily Technické služby již v průběhu října, se zvyšuje počet zaměstnanců v karanténě. Z tohoto důvodu je činnost organizace utlumena s tím, že všichni zaměstnanci jsou přesouváni k řešení prioritních úkonů.

Foto

(Foto ts-pb.cz)

Od 22. října Technické služby přistoupily k řadě protiepidemiologických opatření tak, aby v co nejvyšší míře byla eliminována možnost přenosu nákazy. Přes všechna přijatá opatření je v této příspěvkové organizaci v současné době zhruba 20 % zaměstnanců ve stavu nemocných (nejen s onemocněním Covid 19) či v karanténě.

„Snížené personální obsazení vede k tomu, že je třeba určit prioritní úkoly, na které budou zaměstnanci přesouváni. Prioritní službou je pro město svoz všech druhů odpadů, okamžité řešení závad a nedostatků souvisejících s bezpečností obyvatel a majetku a od 1. listopadu také dle platných zákonů zimní údržba. Právě na tyto činnosti bude brán nejvyšší zřetel, proto se může stát, že některé oblasti práce budou prozatím utlumeny,“ uvedl k současnému stavu starosta města Jan Konvalinka.

Aktuální situace tedy činnost Technických služeb nezastavuje, ale v některých oblastech omezuje, proto bychom chtěli vyzvat občany k trpělivosti. V případě nutných záležitostí je možné využít telefonní kontakt na dispečera 777 705 600.

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka