Bronzová adventní neděle
2025-12-03 08:15:25 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©
O bronzové adventní neděli roku 2025 se v Příbrami sejdeme 7. prosince na březohorském náměstí J. A. Alise. V programu nás čeká také Pražská mobilní zvonohra.
Příbram, Březové Hory, náměstí J. A. Alise s kostelem sv. Vojtěcha.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)
Jednotlivá adventní zastavení se v Příbrami střídají na různých místech – po tradičním zahájení na náměstí T. G. Masaryka nás v neděli 7. prosince čeká program na náměstí J. A. Alise. V čase od 15.00 do 18.30 je připraveno hned několik vystoupení.
Program bronzové adventní neděle začne v 15.00, kdy bude zapálena druhá svíčka na příbramském adventním věnci. Po zahájení nás čeká vystoupení sboru Hokus Pokus, který v 15.45 vystřídá Pražská mobilní zvonohra, kterou si v Příbrami budeme moci užít poprvé. Jako další přijde na řadu v 16.45 Souhvězdí, což je sbor Základní školy Březové Hory.
Poslední část nedělního programu bude od 17.30 patřit koncertu X-mass Grizzly Brothers.
Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©