www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

28. tenisový turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami na druhý pokus

2024-06-21 05:10:56 | OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©

Všechny akce komory plánujeme vždy s velkým předstihem a 28. ročník tenisového turnaje byl stanoven na pátek 24. května 2024. Předpokládali jsme samozřejmě krásné slunečné počasí, ale člověk míní a skutečnost může být diametrálně odlišná. Ač se na kurtech TK Bohutín sešli všichni přihlášení tenisté, strhla se průtrž mračen, která nehodlala ustoupit dle předpovědi celý den.

Foto

28. tenisový turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami na druhý pokus.
(Foto OHK Příbram)

Tak jsme posnídali a dohodli se na dalším termínu dne 18. června 2024.

Tentokrát jsme měli štěstí a druhý pokus byl, co se týče krásného počasí, za odměnu. Turnaj se hrál jako obvykle ve čtyřhrách a slunečná pohoda nás provázela po celou dobu turnaje. Po obědě jsme vyhlásili výsledky, rozdali poháry a věcné dary od našich partnerů.

Prvenství tentokrát vybojoval tým pod hlavičkou Úřadu práce ČR, krajská pobočka v Příbrami ve složení Břetislav Mařan s Oldřichem Kofroněm. Druhou příčku obsadil tým firmy Sedláček s.r.o. Tomáš Kadlec a Martin Hadač a třetí místo tým Energon Grid, s.r.o. ve složení Roman Pechač s Romanem Klimtem.

Děkujeme našim stálým partnerům: společnosti ENERGON Grid, s.r.o. za finanční příspěvek a skvělé pivo Baštýř pro všechny vítězné týmy, dále společnosti Kovohutě Příbram nástupnická a.s., PBtisk a.s., Koruna PB s.r.o., Adventure Golf Club Budínek za pěkné věcné ceny pro naše tenisty. Oceňujeme i výbornou spolupráci s vedením TK Bohutín a správcem kurtů panem Janem Trgem.

Blahopřejeme vítězným týmům a všem, kteří si přišli zahrát a těšíme se na setkání opět za rok.

Foto z turnaje ZDE.

Irena Karpíšková,
ředitelka OHK Příbram


OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka