www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

17. podnikatelský ples 2019

2019-02-27 06:51:26 | OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©

V sobotu 23. února 2019 uspořádala Okresní hospodářská komora v Příbrami v pořadí již 17. podnikatelský ples. Při welcome drinku s příjemnými hosteskami zahájilo melodiemi v rytmu jazzu a swingu hudební uskupení Sunday Afternoons Jazzman pod vedením Jana Velka. Toto zahájení už k našemu plesu neodmyslitelně patří a hosté si jej užívají.

Foto

17. podnikatelský ples 2019. Slavnostním přípitek s vedením komory.
(Zdroj foto: OHK Příbram)

Ve 20,00 hodin po slavnostním přípitku s vedením komory se svých nástrojů chopila také již tradičně skupina „MELODY mix“ pod vedením Milana Vitiše, která hrála po celý večer k tanci. V průběhu večera hosté shlédli sérii předtančení Klubu SILUETA Praha a naprosto dechberoucí dva vstupy POLE DANCE show v podání mistryně ČR Lucie Šimkové, která na druhé vystoupení přibrala i další skvělou kolegyni.

O půlnoci se opět losovala celá řada krásných hlavních cen a potom už se jen tančilo. Celým večerem provázel taneční mistr a moderátor pan Jiří Dohnal, se kterým máme dlouholetou a skvělou spolupráci. Poděkování organizátorů patří samozřejmě všem našim partnerům, ale i našim skvělým příznivcům, kteří se plesu zúčastňují. V letošním roce jsme obstáli se ctí i přes počáteční obavy z připravovaného koncertu Karla Gotta v Příbrami ve stejném termínu. Někteří naši hosté dokonce odmítli VIP vstupenky na koncert, dali přednost podnikatelskému plesu a já věřím, že nelitovali.

Pro dokreslení situace si dovoluji zveřejnit reakci Ing. Mileny Hnídkové, která nás zvláště zahřála u srdce a utvrdila nás v tom, že svoji práci děláme s nadšením a naši hosté to umí ocenit.

„Milá paní ředitelko a pracovnice kanceláře OHK,

chtěla bych Vám všem, za sebe a manžela, i jménem mých přátel, kteří s námi seděli u stolu na 17. podnikatelském plese, velmi poděkovat za krásně zorganizovaný ples, za perfektní výběr hostů a hudebníků.

Potěšil nás nejen jazzový úvod, ale i výborná kapela, která k tanci hrála. Ohromil nás tanec u tyče, což byl velice originální nápad. Také bohatá a připravená tombola, do puntíku zorganizovaná, přátelské moderování akce, všechno zaslouží obdiv.

Je v tom velký a plánovaný kus Vaší práce a to si zaslouží obdiv a poděkování.

Výborně jsme se bavili na skvělé akci, která spojuje a seznamuje podnikatele a jejich blízké v Příbrami a okolí a umožní jim se sejít a bavit se bez starostí na takto prestižní události, kterou ples podnikatelů bezesporu je.

Děkujeme a těšíme se za rok!“


Irena Karpíšková
ředitelka OHK Příbram


OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka