www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

1. SčV zřídila krizový štáb, dodávky vody nejsou ohroženy

2020-03-18 08:27:09 | 1. SčV, a.s., Kristina Blaszczyková ©

Vedení společnosti 1. SčV, a.s. bedlivě sleduje vývoj situace ve věci šířící se nákazy COVID-19. Dodávky pitné vody nejsou ohroženy.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

„Společnost zřídila krizový štáb, který provádí a dohlíží nad veškerými kroky souvisejícími s provozováním a přijala tak opatření k zajištění minimalizace dopadů na provoz společnosti, zejména na zajištění kontinuity dodávek pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod,“ uvedl Ivan Eis, generální ředitel 1.SčV, a.s.

Z důvodu zamezení přenosu nákazy společnost preventivně uzavřela až do odvolání všechna svá kontaktní místa a zákaznické centrum pro osobní kontakt se zákazníky. Zákaznické služby společnost poskytuje i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu.

Uzavřeny jsou také pokladny a není přijímána žádná hotovost, platby je nutné realizovat pouze bezhotovostním platebním stykem. Stejně tak žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou.

Z důvodu maximální ochrany zdraví svých zaměstnanců společnost omezila některé další terénní činnosti, např. výměnu vodoměrů, preventivní čištění kanalizace, plánované opravy.

„Zdraví našich zaměstnanců je v tuto chvíli pro nás nejdůležitější. Abychom je co nejvíce ochránili, zrušili jsme školení, porady, chystané akce související se Světovým dnem vody, prostě veškeré akce, kde by docházelo k osobnímu kontaktu. Pokud to technické možnosti dovolují, pracují někteří zaměstnanci také z domova,“ doplnil Eis.

O veškerých provedených opatřeních směrem k zákazníkům informuje společnost prostřednictvím webových stránek www.1scv.cz, kde jsou zároveň k dispozici ke stažení potřebné formuláře a kontakty.

1. SčV, a.s.
je provozovatelem vodovodů a kanalizací v majetku obcí a měst na Příbramsku, Praze-západ a Praze-východ. Společnost zásobuje pitnou vodou 108 tisíc obyvatel a spravuje 897 kilometrů vodovodní sítě a 662 kilometrů kanalizačních stok. K lepší a dostupnější informovanosti zákazníků slouží zákaznické centrum v Příbrami a kontaktní místa v Sedlčanech, Mníšku pod Brdy, Říčanech, Českém Brodě, Jesenici a Čelákovicích a nepřetržitá zákaznická linka 840 111 322 nebo 601 275 275.


1. SčV, a.s., Kristina Blaszczyková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka