www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

1. SčV z důvodu ochrany zdraví omezila některé služby

2020-03-20 08:26:36 | 1. SčV, a.s., Kristina Blaszczyková ©

Z důvodu maximální ochrany zdraví svých zaměstnanců a s tím spojené zachování kontinuity dodávek pitné vody, společnost omezuje některé své terénní služby.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Těmi jsou zejména preventivní čištění kanalizace a omezení preventivní údržby na kanalizační síti, či výměny vodoměrů.

„Vzhledem k těmto bezpečnostním opatřením jsme přistoupili ke způsobu zjišťování stavu vodoměru samoodečtem. K zaslání stavu odečtu budeme zákazníky vyzývat zasláním SMS zprávy nebo e-mailu v termínu řádného odečtu,“ uvedla Kristina Blaszczyková, tisková mluvčí 1. SčV, a.s.

Vedení společnosti dále průběžně sleduje momentální vývoj situace ve věci šířící se nákazy COVID-19 a prostřednictvím krizového štábu na tento vývoj neprodleně reaguje.

Společnost zavedla přísná technickoorganizační opatření pro minimalizaci rizika kontaktu pracovníků na odpadní vodě s ostatními zaměstnanci. Odběry a analýzy vzorků odpadních vod jsou omezeny na nezbytné minimum. Všichni zaměstnanci jsou vybaveni, mimo jiné, desinfekčními prostředky. Vstup třetím osobám na objekty společnosti je maximálně omezen na nezbytně nutné případy a povolen pouze s ochranou obličeje.

„O provedených opatřeních směrem k zákazníkům informujeme zejména prostřednictvím webových stránek a zároveň těm, kteří nemají aktivovanou SMS-INFO, tuto službu doporučujeme. V provozu je stále k dispozici zákaznická linka,“ doplnila Blaszczyková.

Službu SMS-INFO si zákazníci mohou objednat přes webové stránky 1.SčV, zákaznické linky 601 275 275 nebo 840 111 322. Další možností je zaslat SMS zprávu s textem VEOLIA na číslo 720 001 112, kdy bude operátor klienta kontaktovat a provede s ním rychlou a pohodlnou registraci služby SMS-INFO.


1. SčV, a.s., Kristina Blaszczyková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka