www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jídlo, pivo, zábava, …

2019-08-29 09:23:40 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

V sobotu 31. srpna nemusíte plánovat jídelníček pro sebe ani svoji rodinu či přátele. Stačí zajít na „Novák“ a bude o vás i vaše chuťové pohárky postaráno. Koná se totiž 2. ročník Pikniku na Nováku.

Foto

(Zdroj foto pixabay.com)

Do areálu Nového rybníka přivezeme 30 stánkařů a také sezení a zázemí pro více než 2500 návštěvníků. Stánky budou gastronomicky pestré a v zadání budou mít přípravu menších a netradičních porcí jídla. Jejich nabídka bude zahrnovat menu z celého světa. Na své si přijdou milovníci asijské kuchyně a italských pokrmů. Chybět samozřejmě nebudou hamburgery a jiné speciality. K dobrému jídlu patří také kvalitní pití.

Kromě jídla se můžete těšit také na širokou škálu nápojů. Festival je totiž nejen food ale také „craft beer“, což jsou minipivovary. Kromě jídla, piva a domácích limonád, se organizátoři zaměřili také na šumivé víno Prosecco, které je nyní „v kurzu“. Chybět nebude kvalitní káva anebo míchané nápoje.

Můžete se také těšit na doprovodný program pro děti i dospělé. Celý den bude znít areálem chillout hudba od lokálních DJ’s. Pro děti bude připraven skákací hrad. Tak jako minulý rok nebude chybět soutěž v pojídání knedlíků nebo v poznávání chutí.

Akce začíná v 10 hod a končit bude ve 20 hod.
Vstupné na akci je 50,- Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma.


Platidlem budou stejně jako loni tzv. chechtáky, které si budete moci směnit za peníze na 3 infostáncích.

(Zdroj: pikniknanovaku.cz)


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka