www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Sportovní zařízení města Příbram představuje letní hru PasSport léto 2024

2024-06-06 07:45:07 | Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS. ©

Sportovní zařízení města Příbram (SZM) slaví 20 let od svého vzniku a při této příležitosti přichází s novinkou pro všechny milovníky sportu a zábavy – s letní hrou PasSport léto 2024. Tento unikátní projekt nabízí možnost užít si aktivní léto plné slev a vyhrát zajímavé ceny.

Foto

Sportovní zařízení města Příbram představuje letní hru PasSport léto 2024.
(Foto SZM Příbram)

PasSport léto 2024 je speciální knížečka pro děti do 15 let, která za 100 Kč nabízí širokou škálu slev na sportovní a zábavní aktivity, slevové kupóny na občerstvení v SeZaM bistru a slevu pro rodiče do privátní sauny v Areálu Nový rybník v Příbrami.

PasSport je k dostání od 1. června do 30. září 2024, nebo do vyprodání zásob na recepci Areálu Nový rybník nebo recepci Aquaparku Příbram.

Každé dítě, které vlastní PasSport, má možnost sbírat razítka za uplatnění slevových kupónů a vyplnění kvízových otázek uvnitř PasSportu. Už za 8 razítek leze získat atraktivní dárky od SZM a zároveň vstoupit do slosování o super ceny, jako je tablet, mobil, chytré hodiny, sluchátka, Lego, pračka se sušičkou, pronájem karavanu na víkend a mnoho dalších.

Všechny PasSporty s alespoň 8 razítky, které budou odevzdány nejpozději do 10. října 2024 na recepci Areálu Nový rybník a Aquaparku Příbram, budou zařazeny do slosování, které proběhne online 16. října 2024.

PasSport léto 2024 je také plný zábavných aktivit, her a úkolů pro všechny, kdo chtějí prožít aktivní léto. Stačí vzít PasSport, pastelky a dobrou náladu a užívat si se Sportovním zařízením města Příbram dny plné sportu, ochutnávání a zábavy.

Více informací a položkový seznam výher najdete na stránkách www.szmpb.cz/passport nebo na recepci Areálu Nový rybník a Aquapark Příbram.


Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka