www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Den bezpečné Příbrami nabídne nejen dynamické ukázky bezpečnostních a záchranných složek

2024-05-30 05:03:42 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

První pátek v červnu se areál Nového rybníka stane místem s největší koncentrací složek Integrovaného záchranného systému a bezpečnostních složek.

Foto

Bezpečná Příbram, dynamická ukázka z činnosti PČR.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Po dvou letech vás můžeme v pátek 7. června pozvat na akci s názvem Den bezpečné Příbrami, při které se veřejnosti v areálu Nového rybníka představí bezpečnostní složky, složky IZS a další organizace.

„Při Dni bezpečné Příbrami se veřejnost může seznámit s výbavou a výstrojí záchranných a bezpečnostních složek, podívat se na statické i dynamické ukázky jejich činnosti a mnohé si také vyzkoušet. Akce se v Příbrami koná již popáté a za tu dobu si našla své příznivce, které tímto zvu na Novák v pátek 7. června od 9 do 16 hodin,“ říká místostarosta Miroslav Peterka.

Stejně jako v minulých ročnících na místě bude Armáda ČR, Policie ČR i Městská policie Příbram, chybět nebude Hasičský záchranný sbor a Sbory dobrovolných hasičů, Zdravotnická záchranná služba, Český červený kříž, Oblastní nemocnice Příbram a další organizace.

Je těžké vyjmenovat vše na co se můžeme těšit, zmiňme tedy ještě namátkou ukázku výcviku psů, ukázku práce pyrotechniků, koňskou hlídku Městské policie hl. m. Prahy, airsoftovou střelnici, jízdy na člunu nebo prezentaci projektu Příprava občanů k obraně státu (POKOS).

V čase od 12 do 14 hodin bude navíc Městská policie Příbram zajišťovat forenzní značení kol a koloběžek, návštěvu akce tedy můžete využít k označení svých sportovních prostředků.

Den bezpečné Příbrami je volně přístupnou akcí pro všechny věkové skupiny.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka