www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Venkovní bazén se připravuje na letní sezónu, vnitřní bazén projde v srpnu nutnými opravami

2024-05-27 04:47:36 | Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS. ©

Od 1. června bude venkovní bazén opět otevřen pro veřejnost, v sauně dojde k rekonstrukci sprch a vnitřní bazén v měsíci srpnu bude z důvodu nutných oprav uzavřen.

Foto

Venkovní bazén se připravuje na letní sezónu, vnitřní bazén projde v srpnu nutnými opravami.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS.)

Během uzavření venkovního bazénu proběhly nutné opravné a údržbové práce, včetně havarijních oprav bazénové hrany, dětského brouzdaliště a brodítek. Dětský kout byl obohacen o nové herní prvky, což zaručuje větší zábavu pro nejmenší návštěvníky.

Kromě toho se také drobně upravila venkovní Plavčíkárna, pokladna a byly vyměněny informační cedule. Betonová plocha u bazénu získala nový nátěr. Došlo také k výměně plotu a úpravě sítí na hřišti pro plážový volejbal. Přes letní měsíce ve vyhrazených dnech budou probíhat v prostorách venkovního bazénu i animační programy pro děti.

Novinkou, která bude spuštěna během měsíce června je možnost platby na venkovním bazéně platební kartou nebo před-nabitou permanentkou.

Provozní doba venkovního bazénu:


Otevřeno bude pouze za hezkého počasí.

Od 1. června do 5. září bude z důvodů rekonstrukce sprch uzavřena sauna v budově Aquaparku. V těchto dnech bude možné pro saunování využít veřejnou saunu v Areálu Nový rybník, a to každé úterý pro muže a každý čtvrtek pro ženy, vždy v čase od 14.00 do 21.00 hodin. Nadále bude trvat možnost objednání si privátní sauny na telefonním čísle: 702 020 735 anebo přímo na recepci Areálu Nový rybník.

Z důvodů vyplívajících oprav bude uzavřen přes prázdninový měsíc vnitřní bazén, a to pro dny od 29. července do 5. září.


Sportovní zařízení města Příbram, Kateřina Jahelková, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka