www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Po sanitárním dnu se provoz bazénu vrátí do  rozvrhového režimu

2022-09-01 08:31:47 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Kozohorská ©

1. září bude Aquapark včetně sauny uzavřen z důvodu sanitárního dne, od 2. září najíždí na provoz dle rozpisu. Od pondělí 5. září přibude plavecká výuka a kurzy plavání.

Foto

Vnitřní bazén.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Kozohorská)

Plavecká výuka se vždy koná ve čtyřech turnusech rozepsaných do jednoho školního roku. V daném období je rozpis neměnný. Aktuální rozpis na jednotlivé dny je dostupný na webových stránkách Aquaparku https://szm.pb.cz/aquapark/ nebo na pokladně. Rozpisy dalších turnusů budou zveřejněny s předstihem.

Návštěvníci musí počítat i s omezením plaveckých drah v odpoledních hodinách, kdy se konají zdokonalovací kurzy plavání, tréninky plaveckého klubu a další pronájmy. Zdokonalovací kurzy pro veřejnost budou v tomto školním roce probíhat v pondělí a ve čtvrtek, od 14 do 15 hodin. Pro více informací volejte na tel.: 608 173 154.

Sauna běží od 2. září v každodenním provozu, venkovní bazén sezonu již ukončil

Sauna bude od pátku 2. září v provozu denně. V pondělí, ve čtvrtek a v sobotu je vyhrazena pro ženy, v úterý, v pátek a v neděli potom pro muže. Ve středu je sauna společná. Ve všední dny je otevřeno od 11:00 do 21:30, středy od 12:00 do 21:30, soboty od 10:00 do 20:00 a v neděli od 10:30 do 20:00. Každou neděli se v čase od 9:00 do 10:30 koná také saunování s dětmi.

Venkovní bazén ukončil sezónu 31. 8. 2022.

Plavání pro seniory

První sobotní ranní plavání pro ZTP a seniory se po prázdninové pauze koná poprvé 3. září a následně každou sobotu, vždy v čase od 8:00 do 9:30. Vstup na plavání je zezadu budovy Aquaparku.

Bc. Miroslava Kozohorská,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Kozohorská ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka