www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

SZM Příbram v září pořádá veřejné bruslení i bruslení pro seniory

2021-09-07 09:16:21 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Bruslení pro veřejnost se koná o víkendech a začíná 11. září. Pro seniorské bruslení jsou ve velké hale vyhrazené úterky a čtvrtky od 11:00 do 12:00 hodin.

Foto

Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Pravidelné veřejné bruslení je tu!

Veřejné bruslení v malé hale Zimního stadionu Příbram startuje již tento víkend. V září jsou termíny vypsané na každou sobotu a neděli od 14:00 do 16:00. Vstupné za osobu činí 50 korun, nebruslící doprovod zaplatí 10 korun a šatna je za 10 korun/kus. Zvýhodněné vstupné, za 20 korun, získají senioři po předložení ID senior karty města Příbram.

„Zveme všechny příznivce bruslení na první „veřejňák“, který se koná 11. září od 14:00 do 16:00. V září se bruslení koná každou sobotu a  neděli, další termíny budou vypisovány průběžně,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Senioři mohou kromě veřejného bruslení navštívit také ranní seniorské bruslení ve velké hale, a to každé úterý a čtvrtek od 11:00 do 12:00. Tady vstupné vychází na 30 korun, s ID senior kartou města Příbram na 20 korun. První bruslení pro seniory se koná 7. září, z důvodu konání kempu se nebude konat 28. září. Změny v rozpisech jsou v předstihu zveřejňovány v rozpisu sportovišť na webu szm.pb.cz.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka