www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Ceny města Příbrami budou předány na Svaté Hoře při koncertu Operetní gala

2021-06-02 08:47:49 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Cena města Příbrami je ocenění, které bude od letošního roku pravidelně předáváno osobnostem, které se dlouhodobě podílejí na šíření dobrého jména města. První ocenění budou předána tuto sobotu 5. června.

Foto

Svatá Hora.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Při dalším z koncertů Hudebního festivalu Antonína Dvořáka bude v sobotu 5. června prvním nominovaným předána Cena města Příbrami. Cena města Příbrami je prestižní ocenění určené osobnostem za přínos městu, jeho občanům a celému regionu. Nominace mohou podávat sami občané s tím, že konečný výběr kandidátů je na odborné porotě a samotné schválení poté na zastupitelstvu města. Cena se bude předávat každoročně.

„V letošním roce byli komisí navrženi a zastupiteli schváleni tři kandidáti, a to paní Hana Ročňáková, pan Josef Velfl a pan Antonín Dvořák III., jemuž ocenění bude uděleno in memoriam. Bude mi ctí předat ocenění při koncertu Operetní gala z Hudebního festivalu Antonína Dvořáka právě těmto třem osobnostem. Koncert se uskuteční v sobotu 5. června od 19 hodin na nádvoří Svaté Hory,“ uvedl starosta Jan Konvalinka a dodal: „Jménem města bych rád poděkoval pořadatelům Hudebního festivalu Antonína Dvořáka, kteří i přes velké komplikace, které tato doba přináší, organizačně velice náročnou akci nevzdali.“

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka