www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Chodci, cyklisté, pejskaři, zastavte se občerstvit. Okénko SeZaM bistra v Junior klubu je otevřené

2020-07-07 07:35:28 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Od 3. července je pro návštěvníky inline dráhy a nejen pro ně otevřené hladové okénko SeZaM bistra v Junior klubu, a to každý den od 13:00. Zpříjemněte si procházku zastavením se na zbrusu nové terase „Junáče“ a dejte si něco dobrého k pití i zakousnutí.

Foto

SeZaM bistro Junior.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Stavební práce na Junior klubu jsou hotové, v minulém týdnu byla dokončena a vybavena inventářem i venkovní terasa. Program v Junioru jako takovém, odstartuje v září, v současné době se dokončují práce na osvětlení, ozvučení a montáži vybavení.

Nyní je pro kolemjdoucí a sportovce otevřené občerstvení v podobě výdejního okénka. Toto okénko funguje jako doplňkový provoz SeZaM bistra v Areálu Nového rybníka, a to především pro kolemjdoucí, návštěvníky inline dráhy a také pejskaře, kterým je vstup do areálu zakázán.

V nabídce nápojů najdete kávu a chlazené nápoje, ale také točenou malinovku a 11° pivo. Z občerstvení si kromě klasického párku v rohlíku či hranolek můžete vybrat hned ze tří druhů tortill, včetně vegetariánské nebo třeba jen tak na chuť nachos chipsy se salsou.

Okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram,


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka