www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

S novými nápady při Dni otevřených dveří do Městského kulturního centra

2020-03-02 08:40:08 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Všechny městské kulturní akce má nově pod palcem Městské kulturní centrum, které zároveň slouží jako koordinátor akcí pořádaných na území našeho města. Nahlédnout do činnosti centra a přinést nové nápady můžete při Dni otevřených dveří.

Foto

(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Každý z nás má svůj osobitý kulturní vkus a má oblíbený hudební žánr a interprety, které bychom rádi viděli „naživo“ i u nás v Příbrami. I to je možné částečně splnit, neboť Městské kulturní centrum (MKC) je otevřeno při výběru interpretů nápadům, které přicházejí přímo od občanů.

„Kultura patří občanům a nám záleží na tom, aby každá věková i žánrová kategorie dostala to své. Nechceme slibovat, že jsme schopni splnit všechna přání a že všechny nápady, se kterými občané přijdou, budeme realizovat, ale chceme být v kontaktu s veřejností tak, abychom společně tvořili kulturní program v našem městě,“ zve na den otevřených dveří vedoucí Městského kulturního centra Vlastimil Ševr.

Den otevřených dveří v Městském kulturním centru, které sídlí na adrese Příbram I, Špitálská 18 (budova Špalíček), je ve středu 4. března od 10.30 do 16.30 hodin.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka