www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zveme Vás na sobotní Příbramskou svatohorskou šalmaj!

2017-09-08 10:12:54 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Dovolujeme si Vám připomenout sobotní Příbramskou svatohorskou šalmaj. Přijměte pozvánku do historického dobového průvodu, který z náměstí T. G. Masaryka vyrazí v sobotu 9. září o půl desáté dopoledne. Průvod projde Pražskou ulicí směrem na Svatou Horu k uvítání historické postavy arcibiskupa Arnošta z Pardubic. Zahajovací ceremoniál na nádvoří Svaté Hory zahájí celodenní veselí, které bude končit ve 23 hodin.

Foto

Zveme Vás na sobotní Příbramskou svatohorskou šalmaj!
(Foto Město Příbram, Pavlína Svobodová ©)

Připravený program bude rychle plynout na dvou zastřešených scénách se zvukovým a světelným parkem. Dobově odění moderátoři seznámí diváky s historií významného poutního místa i královského města Příbram.

„Přijďte se s námi přenést do dob dávno minulých, odpoutat se od všedních starostí a užít si tuto již tradiční městskou slavnost,“ srdečně zve místostarosta města Příbrami Václav Švenda s doplněním, že úhradou vstupenky navíc návštěvníci akce podpoří i dobrou věc, kdy výtěžek ze vstupného poputuje potřebným.

V rámci doprovodného programu slavností se také uskuteční Běh hasičů do Svatohorských schodů a na příbramském nádraží Den železnice.

Kompletní informace najdete zde: http://salmaj.pribram.eu.

Těšíme se s Vámi na viděnou, podle fotografií níže Vám musí být jasné, že o dobrou zábavu a krásné společenské i sportovní zážitky nebude nouze.

Pavlína Svobodová,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka