www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zimní stadion zve na přátelská utkání a veřejné bruslení

2017-08-15 11:23:58 | Miroslava Poláková, SZM ©

V úterý 15. 8. a ve středu 16. 8. odpoledne se odehrají přátelská utkání českého hokejového reprezentačního týmu žen proti ruskému týmu Tornádo Moskva ženy. Pro bruslaře nabízíme veřejné bruslení a to každou srpnovou neděli.

Foto

Zimní stadion zve na přátelská utkání a veřejné bruslení.
(Ilustrační foto SZM)

Od 4. 8. jsou u nás na soustředění ženy z ruského týmu Tornádo Moskva a 12. 8. přijel také reprezentační výběr ČR „A“ ženy. Obě družstva využívají komplexních služeb SZM, a to ubytování, ledy, sportovní halu, venkovní areál a pro regeneraci také bazén a saunu. Nabízíme tak možnost komplexního vyžití v rámci jedné organizace, přičemž jednotlivá zařízení se nacházejí v těsné blízkosti.

Přátelská utkání těchto dvou týmů se uskuteční v úterý 15. 8. od 17:45 hodin a ve středu 16. 8. od 17:00 hodin. Srdečně zveme všechny hokejové nadšence, určitě se bude na co dívat.

Veřejné bruslení
Veřejné bruslení se koná každou srpnovou neděli a zatím jej navštívilo 82 osob. Další bruslení se koná v neděli 20. 8. od 13:00 do 15:00 hodin a 27. 8. od 14:00 do 16:00 hodin.

Rekonstrukce WC před dokončením
Pro fanoušky hokeje v Příbrami máme ještě jednu dobrou zprávu. Ve velké hale zimního stadionu právě končí kompletní rekonstrukce sociálního zařízení, které bylo dlouhodobě slabinou zimního stadionu. Nově vybavené a zrekonstruované toalety by měli být v provozu a připraveny na nápor fanoušků již koncem tohoto týdne. V rekonstrukci jsou v současné době i šatny pro hráče, které jsou již také částečně opraveny a čekají na dokončení.

Miroslava Poláková,
SZM Příbram


Miroslava Poláková, SZM ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka