www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zimní stadion „hostil“ slavnostní zahájení nové hokejové sezóny

2017-09-06 10:23:13 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Hokejisté a hokejistky HC Příbram, od těch nejmenších až po ty největší, jejich trenéři, ohňové efekty, diváci a slavnostní atmosféra. Tak vypadalo včerejší zahájení hokejové sezóny 2017/2018 na ledu velké haly Zimního stadionu v Příbrami. Diváky v hale celou akcí provázela finalistka České Miss ČR 2014 Veronika Kašáková, kterou z publika v moderování podporovaly děti z dětských domovů. Právě jim pak patřil výtěžek z dobrovolného vstupného.

Foto

Zimní stadion „hostil“ slavnostní zahájení nové hokejové sezóny.
(Foto Město Příbram, Pavlína Svobodová ©)

Akce se účastnila i místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková, která uvedla, že letošní zahájení hokejové sezóny je výjimečné zejména tím, že hokejová hala se pomalu začíná oblékat do nového kabátku. Během jednoho roku stadion získal novou, moderní rolbu, byly zrekonstruovány toalety pro veřejnost, před dokončením je rekonstrukce hokejových kabin a chystají se ještě další investiční akce jako je obnova osvětlení a pokládka nových pochozích gumových podlah. „Věřím, že ta letošní hokejová sezóna bude i přes ztížené podmínky při rekonstrukci pro naše příbramské hokejisty velmi úspěšná,“ uvedla místostarostka s tím, že podmínky pro provozování tohoto sportu se od minulých let významně zvedly.

Na ledové ploše se představila všechna mužstva HC Příbram rozdělená do jednotlivých kategorií. Hráči byli krátce představeni a poté, co předvedli svůj "krátký program", byli v rámci kategorií vyfotografováni. Na samotný závěr slavnostního zahájení vznikla hromadná fotografie hráčů.

Pavlína Svobodová,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


Tato diskuse již byla ukončena.

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka