www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zemřel dlouholetý člen OHK Ing. Jaroslav Vácha

2017-05-18 07:31:27 | Okresní hospodářská komora ©

Představenstvo Okresní hospodářské komory v Příbrami přijalo s velkou lítostí zprávu o úmrtí svého dlouholetého člena Ing. Jaroslava Váchy, který působil v naší komoře v několika funkcích. V dozorčí radě i v představenstvu jsme se pravidelně setkávali a mohli se opřít o jeho odbornou erudici i morální vlastnosti.

Foto

Smysl pro přesnost, detail i lidskou logiku, to bylo přesně to pozitivní, co si přinesl z dlouholeté služby v Armádě ČR, kterou zakončil funkcí velitele vojenské posádky v Jincích.

Jeho nadhled i životní zkušenosti nám pomáhaly řešit každodenní problematiku hospodářské komory, schopnosti jednat s citem a diplomaticky vždy obrušovaly hrany lidských i profesních konfliktních situací, které jsme řešili. Naše společná jednání a společenské akce byly pro nás všechny vždy příležitostí k dobré náladě a optimismu. Prožívali jsme s ním jeho radosti s rozrůstající rodinou i životní příběhy, které v něm, i když ne vždy, zanechaly jen ty nejlepší vzpomínky.

V osobě Jaroslava Váchy ztrácíme vynikajícího kolegu, kamaráda, ale především slušného člověka, který si přes nelehký životní osud zachoval přímost, naději a optimismus.

Představenstvo OHK v Příbrami tímto vyjadřuje upřímnou soustrast celé rodině a děkuje za vše, co Ing. Jaroslav Vácha pro nás všechny vykonal.

Čest jeho památce!

Irena Karpíšková,
ředitelka OHK PříbramOkresní hospodářská komora ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka